Для абітурієнтів із тимчасово окупованих територій запрацювала гаряча лінія щодо вступної кампанії-2023

Дата: 28.06.2023 07:10

Розпочала роботу консультативна телефонна лінія з питань вступної кампанії 2023 року, повідомляють у Міністерстві освіти і науки.

▪️Під час вступної кампанії (23 червня – 11 серпня 2023 року) працюватимуть експерти Міністерства, які забезпечуватимуть контроль за проведенням вступу, консультуватимуть громадян та оперативно реагуватимуть на можливі факти порушень.

▪️Абітурієнти можуть звернутися за номером: 0 800 504 570, а також на електронну пошту: vstup2023@mon.gov.ua.

▪️Для мешканців тимчасово окупованих територій працюватиме урядова гаряча лінія 15-45 та 0 800 504 425.

▪️Крім того, за посиланням можна ознайомитися з інформацією щодо освітніх центрів «Крим – Україна» та «Донбас – Україна».

👉 https://mon.gov.ua/.../Zvedena.informatsiya.shchodo.OTS...

▪️Отримати консультацію через сервіси можна з понеділка до четверга з 09:00 до 17:00, у п’ятницю – з 09:00 до 16:45.

#Мінреінтеграції