Росія вдарила по селу Новий Комар - чоловік загинув, його дружину рятували поліцейські

Дата: 27.06.2023 16:18

<>

Жінку з численними пораненнями у важкому стані евакуювали до лікарні. Допомогу постраждалій надавали парамедики в складі групи «Білий Янгол» і військовослужбовці.

Обстріл стався вчора, 26 червня, близько 15:35. Ворог накрив село з артилерії. Прямим влученням снаряду росіяни зруйнували приватний будинок. Після вибуху на руїнах зайнялася пожежа.

Господаря будинку вбило на місці. Чоловіку було 56 років. Його 53-річна дружина зазнала тяжких поранень.

На порятунок одразу прибули «Білі янголи» та військові. Парамедики надали жінці першу медичну допомогу та доставили в лікарню. Тіло чоловіка транспортували до моргу.

Поліція задокументувала наслідки воєнного злочину рф. Правова кваліфікація – ч.2 ст. 438 ККУ (порушення законів і звичаїв війни).

Відділ комунікації поліції

Донецької області