Як виглядає робочий день кравчині, як обрати швейну машинку, які бувають різновиди швів та тканин? Запитань багато, а відповіді є на платформі Дія.Освіта!

Дата: 28.06.2023 07:21

Представляємо освітній серіал «Кравчиня», створений разом з українським брендом одягу Motrya. У ньому дізнаєтесь:

🔗Які шви краще опанувати початківцям

🔗На що звернути увагу при виборі інструментів для роботи

🔗Як правильно знімати мірки

🔗Як вибирати фурнітуру

🔗Що таке лекало, дублерини, кромки (і ще багато цікавих слів)

Після перегляду освітнього серіалу матимете чітке уявлення, який робочий день кравчині та які навички потрібні для опанування професії.

🔗 Реєструйтесь на платформі Дія.Освіта та переглядайте серіал — https://osvita.diia.gov.ua/courses/tailor

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Motrya.