Дата: 28.06.2023 11:07

Фото без описуСімейний лікар САВЕЛЬЄВ Олександр Михайлович проводить прийом в амбулаторії села Багатир!
Наявність сімейного лікаря в амбулаторії дуже важлива для забезпечення медичної допомоги та збереження здоров'я мешканців.
Сімейний лікар грає важливу роль у наданні першої лікарської допомоги, діагностиці хвороб, лікуванні загальних захворювань та веденні профілактичних медичних оглядів. Він може бути основним медичним контактом для сім'ї і допомагати в координації подальшої медичної допомоги, якщо потрібно.
Наявність сімейного лікаря в амбулаторії села Багатир дозволяє мешканцям отримувати медичну допомогу без необхідності далеких поїздок до великих міст або інших населених пунктів. Це зручно та ефективно для всієї Громади, особливо для людей похилого віку та інших уразливих груп.
Олександр Михайлович завжди докладе всіх зусиль, щоб забезпечити якісну та доступну медичну допомогу мешканцям Громади. Якщо у вас або вашої сім'ї виникають медичні питання чи потреба у консультації, звертайтеся до сімейного лікаря та скористатися його професійною допомогою.
Здоров'я є найважливішим ресурсом, і наявність сімейного лікаря є великим кроком у забезпеченні медичного благополуччя Громади.