Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО відвідав людей, яких було евакуйовано із деокупованих територій Громади.

Дата: 02.07.2023 07:16

Візит начальника селищної військової адміністрації Сергія  ЯЩЕНКО дозволив встановити прямий зв'язок між евакуйованими та військовою адміністрацією. Це надало можливість людям висловити свої проблеми, питання та сподівання, а Сергій Дмитрович безпосередньо відповів на них та надав необхідну інформацію.
Під час спілкування були виявлені проблеми та труднощі, з якими стикаються евакуйовані мешканці Громади. Це дозволить знайти шляхи вирішення цих проблем, надати допомогу та координацію з іншими організаціями, відділами, щоб поліпшити умови життя.
Цей візит надав їм почуття підтримки та надії, показавши, що влада цікавиться їх долею та робить все можливе, щоб допомогти їм у цій складній ситуації.