Дата: 03.07.2023 09:02

Висловлюємо щиру подяку від мешканців Шахтарського старостинського округу та всієї Громади колективу волонтерів Волноваського підрозділу МБФ "Карітас Німеччина". А саме: Євгену, Лілії, Євгену, Вікторії, Євгену і Марії, за їхню плідну працю у допомозі по оформленню заяв на матеріальну допомогу мешканцям.
Волонтери відіграють надзвичайно важливу роль у наданні допомоги та підтримці людей у складних ситуаціях. Вони часто працюють важко та безкорисливо, витрачаючи свій час і зусилля, щоб зробити світ кращим.
Оформлення заяв на матеріальну допомогу є важливим кроком у забезпеченні основних потреб людей, які потрапили в складні ситуації. Робота волонтерів у цьому процесі допомагає зробити його максимально ефективним.
МБФ "Карітас Німеччина" відомий своєю працею в гуманітарній допомозі та підтримці людей області. Роль волонтерів у їхньому підрозділі важлива, оскільки вони є тими, хто безпосередньо спілкується з людьми та допомагає їм отримати необхідну допомогу.
Ще раз висловлюємо подяку колективу волонтерів Волноваського підрозділу МБФ "Карітас Німеччина" за їхню роботу.
Разом до перемоги!