"Карітас" - це гуманітарна організація, яка працює з метою надання допомоги людям у скрутних життєвих ситуаціях!

Дата: 04.07.2023 07:51

Оформлення заяв на допомогу може бути складним і заплутаним процесом для деяких людей, особливо тих, хто знаходиться у вразливому становищі. На території Громади ми надаємо допомогу населенню з оформлення заяв на отримання допомоги. Якщо у вас або у когось з вашого оточення є потреба у допомозі з оформлення заяв на допомогу від "Карітас", обов’язково зверніться до свого Старости. Він зможе надати необхідну інформацію та підтримку для оформлення заяв на отримання допомоги.
Разом до перемоги!