Викрито 130 інформаторів і коригувальників, 215 підозр отримали колаборанти: Подробиці брифінгу керівника пресслужби ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях

Дата: 03.07.2023 10:00

За останні півтора року (з 24 лютого 2022-го) викрито вже 130 коригувальників вогню, які передавали ворогу інформацію в оборонній сфері (до суду скеровано 37 кримінальних проваджень), 215 підозр отримали колаборанти (115 таких справ вже скеровані до суду). Ця та інша інформація була оприлюднена сьогодні на брифінгу у пресцентрі Донецької обласної військової адміністрації з керівником пресслужби ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях Галиною Прищепою.  На ньому йшла мова про напрямки та результати роботи Служби безпеки України в нашому регіоні.

Ключовими напрямками роботи СБУ були та залишаються контррозвідка, захист національної державності, кібербезпека, охорона державної таємниці, а також протидія тероризму. Пошук диверсантів та інформаторів ворога, коригувальників вогню, а також агітаторів, які у соцмережах виправдовують російську агресію проти України, робота з полоненими, документування злочинів російських військ - усім цим займаються співробітники СБУ на Донеччині. На брифінгу було наведено низку прикладів результативності їх роботи.

Докладніше про це ви можете довідатись з відеозаписі брифінгу:

<>