Привітання начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО з Днем Національної поліції України.

Дата: 04.07.2023 09:03

Шановні працівники поліції!
Вітаю Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни.
На Вас покладено відповідальне завдання – захист життя та здоров’я мешканців Громади, їх прав і свобод, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.
Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, які вірять, що у виконанні своїх обов’язків представники поліції будуть справедливі, ефективні, відкриті для громадян та нетерпимі до проявів порушення закону.
В цей святковий день щиро бажаю Вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної Держави!

Великоновосілківської

селищної військової адміністрації                                                   Сергія ЯЩЕНКО