ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ КОМІСІЇ

Дата: 12.07.2023 11:56

Засідання комісії від 21.09.2023

Станом на 21 вересня 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 1 заяву про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто дану заяву та прийнято рішення надати компенсацію заявнику.

Засідання комісії від 28.09.2023

Станом на 28 вересня 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 2 заяви про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення» та 1 заява про надання  компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна. Комісією розглянуто дані заяви. За результатом розгляду прийнято рішення надати компенсацію всім заявникам.

Засідання комісії від 11.10.2023

Станом на 11 жовтня 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 1 заяву про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто дану заяву та прийнято рішення надати компенсацію заявнику.

Засідання комісії від 28.10.2023

Станом на 28 жовтня 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 4 заяви про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто дані заяви та прийнято рішення надати компенсацію всім заявникам.

Засідання комісії від 07.11.2023

Станом на 07 листопада 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 4 заяви про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення» та 1 заява про надання  компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна. Комісією розглянуто дані заяви та прийнято рішення надати компенсацію 4 заявникам та відмовити 1 заявнику у зв’язку з отриманням від заявника повідомлення про відкликання заяви.

Засідання комісії від 17.11.2023

Станом на 17 листопада 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 3 заяви про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення» та 1 заява про надання  компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна. Комісією розглянуто дані заяви та прийнято рішення надати компенсацію всім заявникам.

Засідання комісії від 07.12.2023

Станом на 07 грудня 2023 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 1 заява про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто дана заяви та прийнято рішення надати компенсацію заявнику.

Засідання комісії від 12.01.2024

Станом на 12 січня 2024 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 4 заяви про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто дана заяви та прийнято рішення компенсацію всім заявникам.

Засідання комісії від 22.01.2024

Станом на 22 січня 2024 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 4 заяви про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто дані заяви та прийнято рішення компенсацію всім заявникам.

Засідання комісії від 20.02.2024

Станом на 20 лютого 2024 року по Великоновосілківській селищній територіальній громаді подано 8 заяв про надання компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, з використанням послуги «єВідновлення». Комісією розглянуто 4 заяви та прийнято рішення надати компенсацію 3 заявникам та відмовити 1 заявнику у зв’язку з повною руйнацією житлового будинку і рекомендацією заявнику подати відповідну заяву на отримання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна. Інші заяви ще знаходяться в роботі та потребують проведення обстеження пошкоджених об’єктів.