Нормативні документи роботи комісії

Дата: 12.07.2023 11:57

Розпорядження начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації від 29.05.2023 №116-р «Про створеня комісії з обстеження об’єктів, які постраждали від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації для відновлення цих об’єктів»

Розпорядження начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації 12.07.2023 №159-р «Про внесення змін до розпорядження начальника селищної військової адміністрації від 29.05.2023 №116-р «Про створення комісії з обстеження об’єктів, які постраждали від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації для відновлення цих об’єктів»

Розпорядження начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації 06.09.2023 №240-р «Про внесення змін до розпорядження начальника селищної військової адміністрації від 29.05.2023 №116-р «Про створення комісії з обстеження об’єктів, які постраждали від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації для відновлення цих об’єктів»