Було проведено прийом громадян
Вчора було проведено прийом громадян начальником відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності селищної ради Вікторією ПАРПАРОЮ та начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Світланою ГНОЄВОЮ, з питань пошкодженого та зруйнованого майна.
Основні питання які були підняті на прийомі:
1.Щодо отримання компенсації за пошкоджене та зруйноване майно.
2.Щодо відновлення втрачених документів.
3.Щодо внесення інформації до реєстру пошкодженого майна.
Відповідаючи на саме часте запитання, можемо повідомити, що наразі отримати компенсацію за пошкоджене або зруйноване майно не має можливості. Комісія з обстеження об’єктів, які постраждали або зруйновані від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження (руйнацію) цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації не може розпочати свою роботу у зв’язку з веденням активних бойових дій на території Великоновосілківської Громади.
Комісія розпочне свою роботу одразу як будуть проведені стабілізаційні заходи і зняті обмеження пов’язані з переміщенням по території Громади.