Стало відомо, які компенсації вже отримали мешканці Донеччини за програмою "єВідновлення"

Дата: 07.07.2023 07:56

За програмою "єВідновлення" у Донецькій області відповідними комісіями вже прийнято 108 позитивних рішень про виплату людям компенсацій за пошкодження житла внаслідок повномасштабного вторгнення рф на загальну суму 7 млн 169 тисяч гривень. Заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Лариса Гусева розповіла на брифінгу, скільки саме грошей на сьогодні вже отримали наші постраждалі земляки.

Отже, за 62 заявами на загальну суму 4 млн 153,7 тисяч гривень гроші вже нараховані, люди отримали їх на свої картки.

18 заяв на суму 1 млн 23 тисячі гривень оброблені банком - кошти будуть нараховані найближчим часом.

За 17 заявами (а це 1 млн 424 тисячі гривень) компенсації погоджено - за один-два тижні люди отримають ці гроші.

І ще 11 заяв (на 567 тисяч гривень) планується затвердити розпорядженнями начальників місцевих військових адміністрацій, після чого люди теж отримають кошти.

Джерело: dn.gov.ua