Вдячні гуманітарному центру «Проліска» у м. Дніпро та UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні за допомогу мешканцям Великоновосілківської Громади.

Дата: 07.07.2023 11:38

Висловлюємо щирі слова вдячності від імені тих, хто отримав допомогу, за вашу надзвичайно цінну підтримку. Ваша допомога має велике значення для багатьох людей, які перебувають у скрутних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Ваші зусилля та гуманітарна допомога полегшили страждання та забезпечили потреби людей у будівельних матеріалах, які стали жертвами конфлікту. Ви стали променем надії для наших сердець, надаючи безпосередню підтримку у важкі часи.

Ми цінуємо Вашу небайдужість та присутність в житті Громади. Ваші зусилля сприяють поліпшенню психологічного стану людей, допомагаючи їм відновитися та знову відчути надію на майбутнє.

Дякуємо Вам за ваше безмежне милосердя, солідарність та готовність допомагати тим, хто цього потребує.