Шановні мешканці Великоновосілківської територіальної громади!

Дата: 10.07.2023 07:48

Шановні мешканці Великоновосілківської територіальної громади!

ЦНАП Великоновосілківської селищної ради наповнює Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (далі – Реєстр) про:

1. пошкоджене та знищене майно;
  2. осіб (власників) нерухоме майно яких пошкоджено або знищено.

Для внесення інформації в Реєстр необхідно звернутись з інформаційним повідомленням до ЦНАП одним із зручних для Вас засобом:

• особисто за адресою с. Андріївка, вул. Миру, 50;
  • надіслати лист на поштову скриньку ЦНАП admcentrvn@gmail.com;
  • за допомогою Viber або Telegram за номером +380665778098.

Інформація, необхідна для внесення в Реєстр:

1.  Для фізичних осіб: прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) власника/власників майна; для юридичних осіб: Найменування юридичної особи, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму.
  2.  Для фізичних осіб: реєстраційний номер облікової картки платника податків особи або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку в паспорті), унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності); для юридичних осіб: ідентифікаційний код згідно ЄДРПОУ.
  3. Контактні дані особи (номер телефону, адреса електронної пошти).
  4. Відомості про об’єкт нерухомого майна:
  • тип об’єкта нерухомого майна;
  • опис або назва об’єкта нерухомого майна;
  • загальна площа об’єкта нерухомого майна, площа забудови, кількість поверхів (у разі відсутності точної інформації щодо загальної площі, протяжності нерухомого майна – зазначити орієнтовну);
  • адреса (місцезнаходження) об’єкта нерухомого майна та кадастровий номер земельної ділянки, на якій таке майно розташовано (за наявності);
  • номер документа, що дає право на виконання підготовчих та будівельних робіт для об’єкта незавершеного будівництва;
  • реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (за наявності);
  • інформація про те, що нерухоме майно є об’єктом культурної спадщини (у разі потреби);
  • інші технічні характеристики об’єкта нерухомого майна (за наявності);
  • форма власності об’єкта нерухомого майна;
  • стан пошкодженого об’єкта нерухомого майна (пошкоджено частково, придатне до експлуатації, непридатне до експлуатації, знищено повністю).
  1. Відомості про кількість осіб, які проживали в об’єкті нерухомого майна.
  2. Відомості про пошкодження об’єкта нерухомого майна (дата та орієнтовний час настання події; опис пошкодження (наприклад: дах, зовнішні стіни, внутрішні стіни, огорожа, вікна, двері, господарські споруди), площа або протяжність пошкодженого нерухомого майна, фото- відео фіксація (за наявності).