Висловлюємо щирі слова вдячності всім причетним до робіт з звільнення ліній електропередач від гілок дерев, які заважали безпечній роботі.

Дата: 08.07.2023 09:14

Ваші зусилля та вміння вирішувати проблеми мають велике значення для безпеки та ефективності електропостачання в селі Шахтарське та селищі Ясна Поляна.
Розуміючи важкі умови та обставини, з якими ви зіткнулися, ви виявили розуміння і взяли на себе відповідальність за вирішення проблеми. Ваша ініціатива, наполегливість та самовідданість є прикладом справжнього громадського духу та взаємодопомоги.
Результати ваших зусиль, спрямованих на звільнення ЛЕП від гілок дерев, не тільки забезпечили безпечну роботу системи електропостачання, але й позитивно впливають на наше повсякденне життя. Ви зробили великий внесок у забезпечення надійного та безперебійного електропостачання для мешканців Громади.
Ваші дії втілюють найкращі цінності спільності та взаємодопомоги. Ви показали, що колективний труд та відданість можуть мати суттєвий вплив на поліпшення нашого оточуючого середовища.