Триває друга зміна літнього відпочинку дітей Донеччини у Львівській області

Дата: 09.07.2023 07:42

Триває друга зміна літнього відпочинку дітей Донеччини у Львівській області. У санаторній школі в передмісті Львова наразі перебувають учні закладів освіти Андріївської, Великоновосілківської, Званівської, Іллінівської, Краматорської, Костянтинівської, Курахівської, Новодонецької, Мирноградської, Покровської, Селидівської та Шахівської територіальних громад. Усього – близько 150 дітей.

Педагогами Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, які здійснюють координацію виховної роботи у таборі, проведено історично-патріотичний квест.

Дітям потрібно було не лише швидко пройти заданий маршрут містом Сокаль, а й виконати на кожній локації завдання, яке було пов’язане з історією міста.

Переможцями стали:

І місце – «Молодість Донбасу» (Шахівська територіальна громада);

ІІ місце – «Сокіл» (Великоновосілківська територіальна громада);

ІІІ місце – «Патріоти Донеччини»  (Курахівська територіальна громада).

Кращі учасники отримали грамоти, солодкі подарунки та патріотичні сувеніри.

Також фахівці центру навчають учнівську молодь проводити час не лише цікаво, а й з користю: проведено майстер-клас з накладання медичних пов’язок та відпрацьовано отримані навички на практиці. Також протягом двох днів виготовлено 150 листівок для військовослужбовців. У свої роботи діти вклали любов, вдячність та побажання Перемоги нашим Захисникам. Усі листівки буде передано воїнам, які стоять на захисті нашої держави.

Відео можна переглянути нижче

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації