Донеччина готується до нового опалювального сезону

Дата: 09.07.2023 07:49

Підготовка області до наступного опалювального сезону стала однією з тем брифінгу заступниці директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Лариси Гусевої.

Вона нагадала, що ще в травні начальником Донецької обласної військової адміністрації Павлом Кириленком було підписане відповідне розпорядження, яким затверджено плани підготовки до опалювального сезону 2023-2024 на території області. Всі громади, і навіть ті, які зараз знаходяться в зоні активних бойових дій, планували заходи по підготовці - і по жилому фонду, і по водопостачанню, і по теплопостачанню.

Як повідомила Лариса Гусева, станом на сьогодні середній відсоток виконання запланованих робіт складає 24 %. За цим показником наявне відставання в масштабах України, бо рекомендований Мінінфраструктури відсоток з підготовки до опалювального сезону на сьогодні складає 40 %. Це обумовлено безпековою ситуацією на території області, веденням бойових дій. Однак з громадами ведеться постійна робота і в департаменті ЖКГ переконані, що ситуація вирівняється і область не буде відставати від інших регіонів у темпах підготовки до зими.

Також на брифінгу йшла мова про стан виконання державної програму «єВідновлення», постачання питної води в територіальні громади, де внаслідок російської агресії зруйновані водогони, та інші питання. Повністю відео брифінгу ви можете подивитись тут: