Продовження виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі з інвалідністю, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг

Дата: 14.07.2023 07:46

7 липня поточного року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 689 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214».

Зазначеним змінами встановлено, що на період воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення чи скасування продовжується виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі з інвалідністю, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», яку було припинено в період воєнного стану, особам, які тимчасово перебувають за кордоном, внаслідок ненадання документів про:

• повторний огляд дитини з інвалідністю, строк якого припав на період воєнного стану,
  • підтвердження навчання дитини, яка досягла 18-річного віку.

Відповідні виплати продовжуються з дня, наступного за днем, з якого їх було припинено.

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації