"Культурний хаб Донеччина" 22 та 23 липня чекає на відвідувачів

Дата: 22.07.2023 09:19

22 липня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройде зустріч для дітей з нашої області.

В межах культурно-митецького фестивалю «Дике поле. Шлях до Європи – 2023» для дітей планується проведення інтелектуально-пізнавального квесту «Таємнича скрижаль» з вивчення історії України. Цей захід спрямований на ознайомлення дітлахів з епохами становлення української державності.

23 липня 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт- терапевтичний сеанс для дітей та окремо для дорослих, які постраждали від бойових дій, абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; дудл-арт з Денисом Дрейманом, музичне заняття з Аллою Мігай та кінопоказ сучасного фільму «Невидимий гість» .

З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», телефон для зв’язку: +3(050)8061226.

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації