Надання монтажної піни постраждалим від обстрілів є важливою та корисною ініціативою.

Дата: 23.07.2023 09:49

Монтажна піна використовується для будівельних та ремонтних робіт, а також може бути корисною для тимчасового ущільнення та ізоляції приміщень в умовах надзвичайних ситуацій.

Під час обстрілів або військових конфліктів, житлові будинки та інфраструктура можуть зазнати значних пошкоджень. Така допомога, як монтажна піна, може допомогти легше забезпечити тимчасові ремонтні роботи та забезпечити безпеку та комфорт для постраждалих.

Щиро дякуємо Благодійному фонду «Сім`я Христа», за те що долучаєтеся до таких благородних зусиль та допомагаєте тим, хто потребує допомоги в надзвичайних обставинах. Спільними зусиллями ми можемо допомагати та підтримувати один одного у важкі моменти та робити світ кращим місцем для всіх.