Евакуація є важливим заходом, щоб забезпечити безпеку та захист мешканців в умовах воєнного конфлікту.

Дата: 25.07.2023 07:07

Днями було здійснено евакуацію мешканця смт Велика Новосілка Сімішина Олександра Васильовича 1983 р. н, який постраждав від ворожих обстрілів.
Наразі Олександр Васильович пройшов лікування у міській лікарні м. Селідове, яке тривало більше ніж два місяці, його стан здоров’я зараз задовільний. Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією були проведені дії по забезпеченню постражлалого всім необхідним, в тому числі була надана допомога по відновленню документів посвідчуючих особу та організована безкоштовна евакуація до Хмельницької області.
Евакуація постраждалого - це важливий акт гуманітарної допомоги, який показує, що суспільство не залишає людей на свавілля долі і дбає про благополуччя своїх громадян.
Нехай такі дії завжди залишаються важливими пріоритетами в умовах кризи та конфлікту, щоб забезпечити безпеку та добробут всім, хто потребує допомоги.