Дата: 25.07.2023 07:39

Проведення першого виїздного безкоштовного юридичного консультування громадян від благодійного фонду "Восток SOS" в Андріївському старостинському окрузі має велике значення для місцевої спільноти.

Надання кваліфікованої юридичної допомоги є надзвичайно важливим для громадян, оскільки дозволяє вирішити різноманітні правові питання та захистити їхні права та інтереси. Такі заходи забезпечують доступ до правосуддя та підвищують юридичну грамотність серед населення.

Проведення таких консультацій на місцях у селах має велике значення для мешканців, зокрема для тих, хто може мати обмежений доступ до юридичних послуг через географічне розташування чи інші обставини. Це допомагає забезпечити взаємодію з професійними юристами та отримати вичерпні відповіді на їхні запитання.

Щиро вдячні благодійному фонду "Восток SOS" за їхні зусилля та відданість у забезпеченні юридичної допомоги та підтримки місцевим мешканцям. Такі заходи допомагають робити наше суспільство сильнішим та допомагають змінювати життя людей до кращого.