ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ЯЩЕНКО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 27.07.2023 07:40

Шановні працівники медичної галузі Громади!
Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!
У всі часи професія медика була однією з найважливіших та поважних. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на людей в білих халатах покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.
Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги – всіх вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини – здоров’ю.
Тож нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю.
Щастя Вам і добра!  Міцного вам здоров’я  успіхів у реалізації життєвих планів і нових вагомих здобутків на благо нашої Громади.

Великоновосілківської
селищної військової адміністрації                                                    Сергій ЯЩЕНКО