Дата: 28.07.2023 08:35

До Дня Української Державності бібліотекарем Андріївської сільської публічної бібліотеки були проведені патріотичні бесіди з мешканцями села. Роздані тематичні брошюри, а для дітей книжкові закладки.
Це дійсно чудова ініціатива, проводити патріотичні бесіди та роздавати тематичні брошюри та книжкові закладки до Дня Української Державності. Такі заходи не тільки сприяють підвищенню національної свідомості та гордості за Україну, але й допомагають зблизити Громаду, надихають дорослих та маленьких читачів на активну участь у житті країни.
Патріотичні бесіди допомагають розширити знання про історію та культуру України, сприяють формуванню патріотичних цінностей у молодого покоління. Тематичні брошюри та книжкові закладки в свою чергу, стають символами національної єдності та мають важливу місію – зацікавити мешканців у пізнанні своєї багатої історії та культурних традицій.
Нехай ваші заходи надихають інших до активної підтримки та залучення до культурно-освітньої діяльності.