Дата: 28.07.2023 08:42

На території Андріївського старостинського округу відбувся виїзний прийом працівниками Покровського МРЕВ. Працівниками Покровського МРЕВ були надані послуги мешканцям Великоновосілківської Громади, а саме: перереєстрація авто, заміна водійського посвідчення, замовлення міжнародного водійського посвідчення та інше.
Дякуємо працівникам Покровського МРЕВ за їхню увагу до потреб Громади та реалізацію такої корисної ініціативи. Нехай такі прийоми будуть проводитися й надалі, допомагаючи мешканцям більш комфортно та швидко отримувати необхідні адміністративні послуги.