Юридичні спеціалісти можуть допомогти мешканцям зрозуміти їхні права та обов'язки, а також знайти оптимальні рішення для вирішення їхніх проблем.

Дата: 01.08.2023 08:33

Безкоштовні юридичні консультації можуть стати важливим ресурсом для громадян, особливо для тих, хто має обмежений доступ до юридичних послуг.
Благодійний фонд «Восток SOS» виявив турботу про мешканців Великоновосілківської Громади, забезпечивши можливість отримання кваліфікованої юридичної допомоги. Це може допомогти людям зрозуміти їхні права, отримати відповіді на юридичні питання, вирішити проблеми та справи, що виникли у їхньому житті.
Такі консультації можуть стосуватися різних питань, наприклад, сімейного права, житлових питань, працевлаштування, соціальних послуг, земельних прав, права спадщини та інших юридичних аспектів.