Літній інтерактивний онлайн-табір «ART-простір» продовжує свою роботу

Дата: 03.08.2023 08:20

З 1 по 23 серпня 2023 року триватиме друга зміна літнього інтерактивного онлайн-табору «ART-простір» для учнів закладів освіти області віком від 6 до 12 років. Організатори – КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Під керівництвом педагогів діти відвідають заняття з хореографії, вокалу, малювання, театрального мистецтва, візьмуть участь у розважально-ігрових програмах, конкурсах, квізах, краоке, батлах, майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, будуть досліджувати світ, природу, дізнаватись про щось нове. А рухливі ігри, дитяча йога, вправи на координацію, розвиток пластичності та гнучкості тіла будуть сприяти фізичному розвитку хлопчиків і дівчат. Кожен сам зможе обрати, чим цікавим буде займатися впродовж дня.

Долучитися до заходів можна щодня о 10.00, 11.00 та 14.00  за покликанням: https://invite.viber.com/?g2=AQBDZdS5kc1o31EV3C%2F9WXt3TvFq5zTVF0e08K38o9gdtLT9smHW006y7a4odCg7

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації