Лікарі Державної установи "Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства Охорони Здоров'я України" провели прийом дорослих та дітей на території Громади.

Дата: 03.08.2023 08:22

Державна установа "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства Охорони Здоров'я України" - це спеціалізована медична установа, яка займається наданням медичної допомоги дітям з серцевими захворюваннями. Цей медичний центр працює під егідою Міністерства Охорони Здоров'я України.
Основні завдання цього медичного центру включають:
Діагностику та лікування дитячих хвороб серця.
Кардіохірургічні операції.
Наукову діяльність.
Навчання та підготовку фахівців.
Проведення таких прийомів може забезпечити дітям та дорослим доступ до медичної допомоги, яку вони можуть потребувати. Забезпечення доступу до медичної допомоги є важливою складовою забезпечення здоров'я і добробуту нашої Громади.