«Культурний хаб Донеччина» 5 та 6 серпня чекає на відвідувачів

Дата: 05.08.2023 07:28

5 серпня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройде зустріч для дітей та дорослих з нашої області, організатором якої є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури».

Буде проведено патріотичну програму «Ми любов’ю всі єдині в Україні». У програмі - народні українські пісні та ігри, які дозволять учасникам краще пізнати українську культуру та історію, зануритись в неповторну атмосферу народного українського колориту.

6 серпня 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт-терапевтичний сеанс для дорослих, які постраждали від бойових дій; майстер-клас для дітей з виготовлення мила; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття з Аллою Мігай; дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ сучасної романтичної комедії «Як вийти заміж за 3 дні».

З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», реєстрація на Telegram-каналі за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації