Секретар Жмеринської міської ради Вадим КОЖУХОВСЬКИЙ та начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО підписали меморандум про співпрацю.

Дата: 10.08.2023 18:16

Підписано меморандум про співпрацю між Жмеринською та Великоновосілківською Громадами, що є важливим крок для розвитку взаємовигідних відносин та спільних проектів між Громадами. Меморандум забезпечить рамки для співпраці та обміну ресурсами, а також посприяє зміцненню спільних зусиль для поліпшення життя мешканців.
У меморандумі були визначені наступні аспекти:
- Сфери співпраці: оздоровлення і реабілітація військовослужбовців, а також культурну і соціально-економічну допомогу переселенцям.
- Обмін ресурсами, а саме гуманітарна та соціальна допомога для людей, які постраждали від війни.
- Спільні заходи: проекти або події, які можуть бути організовані для зміцнення взаємодії між Громадами.
Цей меморандум може стати важливим кроком для покращення співпраці між Громадами, обміну ідеями та досвідом, а також спільного вирішення важливих питань для розвитку.