Театр з Донеччини вирушає на Відкритий фестиваль української драматургії «Дніпро. Театр.UA»

Дата: 14.08.2023 07:03

З нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь) вирушає на Відкритий фестиваль української драматургії «Дніпро. Театр.UA», який буде проходити з 15 по 20 серпня 2023 року на базі Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Ця знакова театральна подія збирає кращі театральні колективи, шанувальників театрального мистецтва, видатних діячів культури і мистецтв України.

Фестиваль проводиться вже не вперше, і у ньому беруть участь театри з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей.

На фестивалі Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь) 19 серпня покаже виставу «КРИК НАЦІЇ» про життя і долю Василя Стуса, а 20 серпня вперше буде презентувати прем’єру «HAROSHIRU» за мотивами п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло». Це чудова можливість показати свою творчість і талант.

Бажаємо успіху всім учасникам фестивалю та вболіваємо за наш театр!

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації