Проєкт «Дистанційна освіта школярів Донеччини»

Дата: 14.08.2023 07:44

Проєкт «Дистанційна освіта школярів Донеччини»
09-11 серпня 2023 року у м. Трускавці відбулася робота освітньої Академії з питань розвитку дистанційного та змішаного навчання. В Академії взяли участь керівники відділів освіти, директори ЗЗСО, учителі Львівської, Донецької, Вінницької та Волинської областей. Представником від Великоновосілківської Громади був Дмитро КОСТЕНКО начальник Управління освіти селищної ради.
Метою заходу було об’єднання зусиль на міжрегіональному рівні для напрацювання певного досвіду трансформації освіти в інформаційно-цифровому просторі з метою створення відкритого освітнього середовища, здійснення методичного супроводу розвитку цифрових систем на рівні Громад, забезпечення системотехнічного супроводу дистанційної форми освіти в регіоні, розробки освітянських ресурсів і цифрових платформ з підтримкою інтерактивного та мультимедійного контенту.
На прикладі конкретних закладів освіти та регіонів проаналізовано стан справ в освітянській галузі; інноваційні підходи в освіті, переваги та ризики, які вони породжують; висвітлено досвід впровадження дистанційного та змішаного навчання; системне навчання педагогів, створення мотивацій для цього. Учасники заходу також обговорили перспективи створення освітянських спільнот, які б виступали як експертні групи, стимулювали і надихали до праці.
Більшість стратегій відновлення навчання вимагатимуть ретельного аналізу потреб фізичної та цифрової інфраструктури, нарощування потенціалу всієї системи освіти та необхідних фінансових інвестицій.     Знищення закладів освіти внаслідок загарбницької війни проти України також вимагатиме подальшого осмислення структури та організації шкільної мережі.
Освітяни Донеччини стійко тримають виклики сьогодення та налаштовані на плідну працю та відбудову!

Джерело: ippo.dn.ua