Кошти на власну справу для ВПО та родин з дітьми

Дата: 16.08.2023 08:15

Кошти на власну справу для ВПО та родин з дітьми
Благодійна організація «СОС Дитячі Містечка» оголосила грантову програму на створення або відновлення бізнесу. Про це повідомили на сайті організації.
▪️До 150 тис. гривень можуть отримати батьки родин із дітьми з-поміж ВПО, які проживають чи зареєстровані в одній з областей: Полтавській, Київській, Івано-Франківській, Чернівецькій або Львівській. А також мають чинний статус ФОП, який вимушено призупинив діяльність. Або якщо ВПО готові відкрити його протягом найближчого місяця.
▪️Організатори планують підтримати не менше сотні підприємницьких проєктів. Сумарний бюджет конкурсу – 10 млн гривень.
▪️У межах програми учасники отримають триденне офлайн-навчання від профільних фахівців, а також консультації експертів та менторський супровід у розробці й реалізації бізнес-плану.
▪️Подати заявку на участь у програмі можна за цим посиланням - https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx...
#Мінреінтеграції