Дякуємо за допомогу!

Дата: 18.08.2023 18:12

Гуманітарна допомога, надана мешканцям смт Велика Новосілка з боку "Благодійного Фонду" "НЕБО УКРАЇНИ" та його голови СЕНЮТИ Владислава Станіславовича, є важливим кроком у забезпеченні підтримки та допомоги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Такі дії благодійних організацій є надзвичайно важливими для підтримки Громад та їх мешканців, особливо в умовах кризи. Вони покращують якість життя та надають допомогу тим, хто її потребує найбільше.

Нехай ця підтримка сприяє поліпшенню благополуччя та добробуту мешканців Громади, а дії "Благодійного Фонду" "НЕБО УКРАЇНИ" і його голови СЕНЮТИ Владислава Станіславовича є прикладом допомоги українській Громаді.