Запрошення до участі у ярмарку вакансій

Дата: 18.08.2023 18:59

Запрошення до участі у ярмарку вакансій
Державний  центр зайнятості  став  інформаційним партнером Громадська організації «Маріупольська Спілка Молоді»  в  організації  онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!», який відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00 у межах програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес». Метою заходу є ознайомлення молоді та мешканців країни з провідними українськими та зарубіжними підприємствами – презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу.
Враховуючи важливість участі Державної служби зайнятості у процесах партнерської підтримки проектів, націлених на відбудову та розвиток нашої країни, просимо  забезпечити  максимальне розповсюдження інформації щодо проведення заходу серед  громадськості  на  доступних  інформаційних  ресурсах.
 Посилання на форму для реєстрації для участі у заході.