Відділення натуральної та соціальної допомоги вдома Комунальної установи Центр надання соціальних послуг Великоновосілківської селищної ради «Турбота» продовжує працювати.

Дата: 22.08.2023 08:35

Це дійсно важлива та цінна робота, яку виконують соціальні працівники, забезпечуючи допомогу та підтримку людям, які потребують догляду вдома. Особливо важливо, що вони продовжують цю роботу незважаючи на будь-які обставини. Така підтримка допомагає людям зберегти гідність, якість життя та відчуття зв'язку з громадою.
Ця робота вимагає від працівників великої відданості, співпереживання та професіоналізму. Вони допомагають підтримувати гідність кожної особи, що знаходиться у вразливому стані.
Для громади це є важливим ресурсом, а зусилля соціальних працівників заслуговують на повагу та вдячність.