Вітаємо переможців конкурсу малюнків "Символи України та Незалежність" з нагоди Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 14:43

1 місце СОЛОМКА Борис;
2 місце ЯЦИШИНА Марія;
3 місце МАЛТАБАР Ангеліна;
Особлива нагорода журі ЧЕРНЯЄВА Анастасія та БАЛЖІ Максим.
Всі юні художники які прийняли участь отримають подарунки!
Ваша творчість та захоплення варті високої оцінки, адже через ваші роботи ви висловлюєте своє патріотичне ставлення до нашої незалежної країни.
Цей конкурс є прекрасною нагодою показати нашу повагу до символів України, які відображають нашу культуру, історію та гордість. Ми вдячні вам за вашу активність та творчий внесок у відзначення цього важливого дня.
Нехай ваша творчість надихає інших патріотів та сприяє підтримці національних цінностей. Ваші малюнки додають кольору та гордості нашій країні. Дякуємо, що поділилися своєю творчістю з нами!
З найкращими побажаннями,

начальник Великоновосілківської

селищної військової адміністрації                                                  Сергій ЯЩЕНКО.