Надання допомоги Збройним Силам України є важливим кроком у підтримці обороноздатності та безпеки країни.

Дата: 26.08.2023 07:51

Постачання інвентарю, такого як лопати, може бути важливим для різних видів військових робіт, включаючи розчищення, облаштування оборонних позицій, технічне обслуговування обладнання та інші завдання.
Ця допомога може підтримати ЗСУ в їхніх завданнях і внутрішніх потребах, що стосуються обслуговування. Такий інвентар надзвичайно важливий для забезпечення ефективності та готовності військових одиниць, до виконання завдань на військовому та оборонному фронті.
Така допомога сприяє підтримці військових, які знаходяться у нелегких умовах та виконують важливі завдання для збереження безпеки та цілісності України.