Донецький обласний центр зайнятості запрошує на ярмарок вакансій

Дата: 29.08.2023 07:08

Донецький обласний центр зайнятості запрошує усіх охочих взяти участь в масштабному ярмарку вакансій. Захід відбудеться 30 серпня з 11.00 до 14.00 год. на платформі ZOOM. Ініціатор проведення - Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за сприяння Державної служби зайнятості.

Під час онлайн-ярмарку провідні українські та міжнародні підприємства презентують актуальні вакансії IT-галузі та комунікацій, сфери обслуговування, технічних спеціальностей та багато інших. Представники HR-відділів компаній-учасників ознайомлять з умовами та критеріями працевлаштування.

В рамках ярмарку буде надана можливість проходження співбесіди з представником роботодавця. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватись. Список потенційних претендентів на проходження співбесіди заздалегідь буде наданий HR-спеціалісту для ознайомлення з кандидатами та відбору кандидатур.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3q57hVn

Захід проводиться в рамках реалізації програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» в межах проєкту Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Уряду Японії.

Джерело: dn.gov.ua