Дата: 30.08.2023 18:40

Завдяки спільній роботі Великоновосілківської селищної військової адміністрації та організації International Rescue Committee (IRC), мешканці Громади оформили допомогу у вигляді матеріальної підтримки.
Надання допомоги в оформленні матеріальної підтримки внутрішньо переміщеним особам є важливим кроком у забезпеченні їхніх базових потреб, та підтримки у важких умовах. Внутрішньо переміщені особи, які змушені були залишити свої домівки через військову агресію потребують підтримки та допомоги від гуманітарних організацій.
Оформлення матеріальної допомоги може полегшити життя внутрішньо переміщеним особам, які втратили все через небезпечні обставини.
Щиро вдячні організації International Rescue Committee за їхні зусилля та відданість, у забезпеченні підтримки місцевим мешканцям. Такі заходи допомагають робити наше суспільство сильнішим та допомагають змінювати життя людей до кращого.