Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства

Дата: 05.09.2023 08:25

«#Тиждень_громадянського_суспільства_2023»

З 11 вересня до 17 вересня відбудеться Тиждень громадянського суспільства.

Партнерами Міністерства культури та інформаційної політики України у проведенні Тижня є Секретаріат Кабінету Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, обласні військові адміністрації, ГО «Центр демократії та верховенства права», «Український незалежний центр політичних досліджень», «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання», Програма розвитку ООН в Україні.

За наступним посиланням реєстраційна форма - https://forms.gle/eXgxE5LxBXTUSgeW6 для охочих доєднатись до заходів в рамках Тижня як слухачів чи експертів.