День усиновлення – свято милосердя та любові

Дата: 17.09.2023 07:45

17 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.

З метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, яке є прикладом відродження справжніх родинних цінностей та збереження сім’ї.

Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

Хочеться побажати батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним.

Якщо Ви маєте бажання усиновити або стати опікуном дитини, пропонуємо Вам звернутися до служби у справах дітей Великоновосілківської селищної ради за тел: 0500375165 або за електронною адресою: ssdrada@ukr.net.