Відбулася успішна видача гуманітарних наборів в смт Просяна.

Дата: 19.09.2023 09:22

Відбулася успішна видача гуманітарних наборів в смт Просяна.
Продуктові набори були видані мешканцям Великоновосілківської Громади, які в даний час проживають у Дніпропетровській області, Синельниківському районі, смт Просяна.
Успішна видача гуманітарних наборів в смт Просяна для мешканців Громади, які переїхали з неї, допомагає забезпечити їхні основні потреби та полегшує адаптацію до нових умов.
Ця ініціатива відображає готовність та бажання сприяти благополуччю і добробуту тих, хто змушений був залишити Великоновосілківську Громаду через військові дії.
Дякуємо всім, хто брав участь у цьому процесі та допомагав забезпечити гуманітарну допомогу. Нехай ця підтримка допомагає тим, хто її отримав, швидше адаптуватися до нового оточення та знайти стабільність та надію.