Дата: 19.09.2023 16:09

Дорогий друже!
Запрошуємо тебе приєднатися до вітальної акції  «Дякуємо тобі, воїне- захисник і захисниця України» від відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради. 1 жовтня українці вшановують захисників і захисниць України, які вже дев'ятий рік дають відсіч російській агресії. У воєнний час це безсумнівно найважливіше свято в році, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.
Ми хотіли б висловити свою підтримку та вдячність нашим воїнам, і для цього ми збираємо слова підтримки, подяки та вірші від різних людей громади. Ти можеш надіслати своє відео (MPEG-4, MP4)  або текстове привітання особистим повідомленням на сторінку в фейсбук  Культура Великоновосілківщини https://www.facebook.com/culture.vnov , або залишити відео або текстовий коментар під оригіналом цього посту на нашій сторінці.
В це свято можна привітати всіх чоловіків і жінок, які мають відношення до захисту Батьківщини. Привітань безумовно гідні:
ветерани Другої світової війни
працівники оборонпрому;
правоохоронці;
волонтери;
прикордонники;
військові медики, санітари, кухарі та всі, хто працює на забезпечення потреб фронту;
а також, звісно, ветерани АТО і всі військовослужбовці ЗСУ та ТРО.
Вік учасників: від 14 років. Будемо чекати твого вітання до 28 вересня включно. Твоє оригінальне привітання  буде опубліковане на нашій сторінці в день свята, тож не забудь підписатися на сторінку, щоб побачити його першим.
Для нього не обов'язково вибирати довгі і складні фрази - достатньо щиро подякувати захиснику або захисниці за подвиг.
Це невеликий жест, що підкреслить нашу з вами вдячність та підтримку.
Дякуємо за увагу та твоє бажання долучитися до акції. Разом ми можемо зробити це свято особливим для наших воїнів