Дякуємо благодійникам міжнародної організації «Лікарі без кордонів» за надану допомогу, яка є вкрай необхідною для мешканців нашої Громади.
Дата: 27.09.2023 12:28
Кількість переглядів: 49
У країнах, які зіштовхнулися з надзвичайними гуманітарними ситуаціями, руйнуються системи охорони здоров'я. Їм важко задовільнити потреби людей. В Україні ж лікарі продовжують працювати в умовах війни.
За сприяння начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА представники міжнародної організації «Лікарі без кордонів» відвідали Великоновосілківську Громаду, а саме село Улакли. Де спеціалісти провели медичний огляд всіх бажаючих та надали рекомендації.
Дякуємо благодійникам міжнародної організації «Лікарі без кордонів» за надану допомогу, яка є вкрай необхідною для мешканців нашої Громади.