Бібліотекарів Великоновосілківської Громади привітали з професійним святом.

Дата: 30.09.2023 08:00

Бібліотекарів Великоновосілківської Громади привітали з професійним святом.
30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Цього дня професіоналів бібліотечної справи Великоновосілківської громади, людей, які присвячують своє життя служінню книзі, знанням, зберігають і популяризують духовну спадщину поколінь, привітали з професійним святом.
Начальник Великоновосілківської селищної військової адмінінстрації Сергій ЯЩЕНКО, подякував бібліотекарям за сумлінну працю, за відданість професії та висловив сподівання, що й надалі, незважаючи на складні часи, бібліотеки громади будуть йти в ногу з часом.
Очільник громади висловив подяку та вручив подарунки:
1.За відданість бібліотечній справі, багаторічну плідну працю, вірність обраній професії, виховання  декількох поколінь читачів і громадян, за патріотичне відношення до своїх обов’язків та з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек:
- БІЯТІ Ользі Анатоліївні бібліотекарю Богатирської  публічної сільської бібліотеки;
- КРАВЧЕНКО Тетяні Олександрівні бібліотекарю Времівської  публічної сільської бібліотеки.
2.За інноваційні методи роботи в режимі простою та військового стану, за відданість бібліотечній справі шляхом онлайн-популяризації книги та печатного слова, за просвітницько-інформаційну патріотичну роботу серед односельців, за волонтерську роботу на території старостинського округу та з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек:
-  ІВАНЧЕНКО Оксані Вікторівні бібліотекарю Андріївської публічної сільської бібліотеки;
3.За інноваційні методи  роботи в  режимі простою та військового стану, за організацію онлайн-заходів, за продовження інформаційного онлайн-спілкування з  читачами та користувачами бібліотеки, односельцями та жителями громади, за висвітлення подій та новин громади, за налагоджену роботу з сільськими бібліотекарями та з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек:
- ШАПОВАЛОВІЙ Катерині Іванівні бібліотекарю 1 категорії публічної бібліотеки Великоновосілківської селищної ради.
Нехай у бібліотеках громади завжди буде багато книг, періодики та читачів, які люблять і бережуть друковані твори.