Роботодавці, які взяли на роботу людину з першою або другою групою інвалідності, можуть отримати грошову компенсацію.

Дата: 01.10.2023 08:33

Наприкінці серпня Кабінет Міністрів України запровадив постанову, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця, у сумі, що не перебільшує: 100,5 тис. грн - за осіб з інвалідністю І групи; 67 тис. грн - за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю II групи.
На що можна витратити кошти?
Перелік допоміжних засобів досить великий. Він, зокрема включає такі позиції: меблі та фурнітура для робочих місць; комп’ютери та оргтехніка; програмне забезпечення; поручні та бруси; машини для виробництва та оброблення; засоби для захисту здоров’я і безпеки на робочих місцях тощо.
Як отримати компенсацію?
Після облаштування робочого місця для працевлаштованої людини з інвалідністю роботодавець впродовж 90 днів може подати заяву про надання відшкодування вартості витрат до центру зайнятості за місцем провадження своєї господарської діяльності.
Детальніше з Порядком отримання компенсації можна ознайомитись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/893-2023-%D0%BF#Text
Якщо виникли питання? Звертайтесь за номером телефону гарячої лінії Великоновосілківського районного центру зайнятості 0972641994

#Працевлаштування_осіб_з_інвалідністю
#Компенсація_фактичних_витрат_за_облаштування_робочих_місць