Підтримай своє ментальне здоров’я!
Підтримай своє ментальне здоров’я!
Сором залишається найбільшою перешкодою на шляху людей до фахівців з ментального здоров'я. 3 ним також межує страх відкритися рідним. Це один з висновків глобального соціологічного дослідження, яке цього року провели на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів.
Ми звикли вважати, що ресурси людини - це час або гроші, але забуваємо, що до них також відносяться емоції, рівень втоми, мотивація тощо.
Коли стає зле, важливо розуміти, що саме погіршує наш стан і не допускати критичної ситуації. У цьому допоможе спеціаліст.
Саме для того щоб донести до населення розуміння цієї істини, в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості продовжують ознайомлювати роботодавців на онлайн заходах про створення корисного та цікавого інтернет ресурсу для підтримки ментального здоров’я .
На сайті програми https://howareu.com/ можна знайти всю необхідну інформацію: відео, поради психологів онлайн, контакти гарячої лінії психологічної допомоги, вебінари світових фахівців із подолання стресу.
Наше ментальне здоров’я невидиме, але потребує такої самої підтримки, що й фізичне: лікування болю, терапії розладів. Біль точно не те, чого можна соромитися чи що треба приховувати. Бути не ОК теж нормально. Говорити про це, шукати допомоги – не просто правильно, але й відповідально щодо себе й тих, хто поряд.
Здорова психіка, бажання та сили жити – це та особиста перемога, яка потрібна кожному не менше, ніж велика спільна перемога над ворогом.