Мешканці Великоновосілківської Громади можуть звернутися за медикаментами до амбулаторії в селі Андріївка.

Дата: 13.10.2023 09:34

Herz für die Ukraine e.V. надали допомогу Великоновосілківській Громаді у вигляді ліків.
Українсько-німецька спілка Herz für die Ukraine e.V. – це незалежна, неприбуткова, волонтерська, благодійна організацiя. Основна мета діяльності - медична та гуманітарна допомога клінікам, мобільним шпиталям та окремим особам, що постраждали від воєнних дій на сході України.
«Бачити світ серцем» - це девіз Herz für die Ukraine e.V. Українські та німецькі активісти в районі Бремен/Ганновер, присвячують свою діяльність медичній та гуманітарній допомозі. Вони мають на меті донести до широких кіл громадськості складну ситуацію на сході Україні та стати об`єднуючим осередком для всіх, хто хоче долучитися до благодійної діяльності.
Наразі, спілка «Серце Україні» зосереджує свою діяльність на придбанні медикаментів, перев`язочних матеріалів та медичних приладів. Всі отримані речові пожертвування відправляються в лікарні, госпіталі та місця зосередження біженців.